Hakkımızda

Hakkımızda

DEK RULMAN

DEK RULMAN HIRDAVAT VE ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ SAN. TİC. A.Ş. 2017 yılında kurulmuştur. Şirket kurulduğu günden bugüne dürüstlük ve güven çerçevesinde, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini prensip edinerek ilerlemeye ve büyümeye devam etmektedir. Firmamız dünyaca tanınan markaların satışını yapmaktadır. DEK RULMAN’ ı diğer tedarikçilerden ayıran en önemli özelliğimiz müşteri odaklı marka ve üründeki devamlılıktır.

Firmamızın hedefi yüksek kalitedeki ürünleri en uygun fiyatlarla en kısa sürede mükemmel servis ağıyla müşterilerine ulaştırmaktır. Firmamız bünyesinde bulundurduğu ürünler hakkında bilgi sahibi olup, hizmet sunduğu firmalardan gelecek tüm soru ve sorunları cevaplayacak kapasitededir.

Bu hizmeti araştırmacı ve yenilikçi yapısıyla bütünleştiren DEK RULMAN müşterilerinin ihtiyacına göre ürün stok prensibi ile çalışmaktadır.

Müşterilerine tüm hizmetleri tek bir çatı altında toplayarak, tüm taleplerine cevap verebilmek adına sektördeki 20 yıllık tecrübesiyle DEK RULMAN kurucusu sizleri müşteri olarak görmeyip, çözüm ortağı olarak nitelendirip bu görüşte hizmet sunmaktadır.

Saygılarımızla,